Puidust varikatus

Kasutage meie Schennjesse terrassikatusega oma terrassi rohkem!

Aitame teil luua individuaalse terrassikatuse. Hüvasti päikesevari ja markiis: nautige suve oma terrassil Schennjesse terrassikatusega. Soovi korral pakuvad meie terrassikatused täiendavat tuulekaitset, privaatsuskaitset ja usaldusväärset päikesekaitset, et terrassil lõunatades ei pea enam muretsema soovimatute pilkude, tüütu tuule või päikesepõletuse pärast. Disaini töötame välja individuaalselt vastavalt teie soovidele. Meie kas hoolitseme paigalduse eest või saate oma terrassikatuse ise ehitada tänu meie komplektile ja hõlpsasti mõistetavatele ehitusjuhistele. Meie planeerijad ja teenindusmeeskond vastavad loomulikult hea meelega kõikidele teie küsimustele. Mõlemal juhul: tulemus on muljetavaldav ja tõstab märgatavalt teie kodu elukvaliteeti!

Hankige oma terrassikatus vaid mõne sammuga Teeme teekonna teie Schennjesse katusekatteni teile võimalikult lihtsaks ja mugavaks. See protsess toimib järgmiselt:

  • Personaalne pakkumine. Kasutage päringu tegemiseks meie kontaktivormi või helistage meile. Saate koheselt personaalse pakkumise oma unistuste terrassikatuse jaoks.

  • Mõõtmine kohapeal. Kas pakkumine on sobiv? Seejärel lepime kokku kohtumise kohapealseks mõõtmiseks, veendumaks et disain vastab täpselt suurusele ja vastab kõigile teie nõuetele.

  • Osade valmistamine. Pärast mõõtmisi alustatakse teie terrassikatuse detailide valmistamist Schennjesse töökojas. Kõik osad valmivad Saksamaal.

  • Paigaldus teie juures. Üks meie kogenud kohalikest partnerettevõtetest hoolitseb teie uue Schennjesse toote ehitamise ja kokkupanemise eest. Alternatiivina sobivad meie terrassikatused ka iseehitajale. Meie kvaliteetsed komplektid, sealhulgas üksikasjalikud ehitusjuhised, tagavad edu.

Oleme veendunud, et puit on suurepärane materjal ehitamiseks. Seetõttu kasutame alumiiniumi asemel oksavaba talveaia ehituses kasutatavat puitu. See tähendab, et teie Schennjesse terrassikatus on keskkonnasõbralik ja äärmiselt vastupidav!

Schennjesse terrassikatuste põhikonstruktsioon on valmistatud oksavabast puidust, mida kasutame ka talveaedade ehituses. Oleme katusekonstruktsioonile valmistanud erikvaliteetsed liimtalad, mis tagavad väga õhukeste mõõtmetega kõrgeima kandevõime. Seega võite oodata eriti keskkonnasõbralikku terrassikatust, mis kaitseb teid võõraste pilkude, vihma, tuule ja päikese eest palju aastaid. Muide: pakume teie individuaalse terrassikatuse jaoks spetsiaalselt valmistatud elektrilisi katuse- või katusealuseid markiise.