Puidust soe talveaed

Kas olete plaaninud klaasist laiendust enda kodule? Müüme ja ehitame eritellimusel valmistatud aastaringseks kasutamiseks mõeldud soojasid talveaedasid koostöös Saksa ettevõttega Schennjesse GmbH.

Tänu uuenduslikule ventilatsioonile ja niiskuse reguleerimisele tunnete end meie talveaedades ühtviisi mugavalt nii suvel kui talvel. Alumiiniumi asemel kasutame kvaliteetset Accoya puitu. Sest see on ökoloogiline, vastupidav, jätkusuutlik ja tagab erilise heaolutunde, kõrgeima mugavustasemega täiendava elamispinna ja pika kasutusea.

Kui plaanite oma elamule lisada talveaeda, on lisaks suurusele, asukohale ja materjalide valikule põhiküsimus kliimas. Isegi kõige ilusamat talveaeda ei saa kasutada, kui suvel läheb talumatult kuumaks või kui talvel külmetatakse. Schennjesses soovitakse, et saaksite oma täiendavat elamispinda kasutada aastaringselt. Selle saavutamiseks toetutakse ainulaadsetele uuenduslikele tehnoloogiatele. Ainult Schennjesse talveaiad pakuvad teile garanteeritud soojusjuhtimist tänu Schennjesse ventilatsioonisüsteemile. Lisaks tagab Schennjesse niiskusvahetussüsteem õhuniiskust reguleerides mõnusa elutoa kliima.

Teeme teekonna teie Schennjesse aastaringselt kasutatavasse talveaeda teile võimalikult lihtsaks ja mugavaks. See protsess toimib järgmiselt:

 • Personaalne pakkumine. Saatke päring kontaktivormi või helistage meile. Saate  personaalse pakkumise oma unistuste talveaeda.
 • Mõõtmine kohapeal. Kas pakkumine on sobiv? Seejärel lepime kokku aja kohapealseks mõõtmiseks, et planeeritud talveaed täpselt sobiks ja vastaks kõikidele teie nõuetele.
 • Osade valmistamine. Pärast mõõtmiste tegemist alustame teie talveaia tootmist Schennjesse tehases. Valmistame kõik osad individuaalselt teie talveaeda.
 • Paigaldus teie juures. Teie uue Schennjesse talveaia ehituse ja montaaži eest hoolitseb üks meie kogenud kohalikest partnerettevõtetest. Teise võimalusena sobivad meie talveaiad ka iseehitajale. Meie kohandatud komplektid, sealhulgas üksikasjalikud ehitusjuhised, teevad mõlemad variandid võimalikuks.

Unistuste talveaias peaksite end tundma täiesti mugavalt. Mida see ei sisalda: niiskus ja kuumus. Seetõttu töötasime välja kaks unikaalset ventilatsiooni- ja garanteeritud soojusjuhtimise süsteemi. Tänu nendele uuenduslikele tehnoloogiatele saate kasu talveaiast, kus on ühtlane hea enesetunne. Nii saab talveaias aega nautida ka südasuvel. Näitame teile allpool, kuidas see tegelikult töötab.

Temperatuur. Tavapärane ventilatsioon akende, uste ja klappide kaudu ei ole piisav, eriti suvel. Selleks, et saaksite oma talveaeda kasutada ka kuumadel kuudel, on meie talveaedadel tagatud soojapidavus. Schennjesse ventilatsioonisüsteem tagab meeldiva kontrollitud õhuvahetuse. Soe õhk tõuseb üles ja imetakse ventilaatori abil välja. Samal ajal voolab värske välisõhk sisse põranda tasandil ja jaotub kogu ruumis. Selliseid ruumiõhuvahetusi võib tunnis toimuda vähemalt 30 korda – see tagab piisava ventilatsiooni ka siis, kui te ei ole kodus. Ärge muretsege, ebameeldivat tõmbavat tunnet ei teki. Schennjesse talveaias saab hästi elada ka suvel.

Niiskus. Tavalistes talveaedades muudavad tugevad temperatuurikõikumised aknad uduseks ning selle tulemusena isegi hallituse teket. Meie Schennjesse niiskusvahetus süsteem on selle vastu. Tänu spetsiaalsetele savikividele, mis on laotud meie talveaedade põranda alla, “hingab” teie täiendav eluruum. Savikivi on puhtalt looduslik toode ja suudab niiskust imada üle kümne protsendi oma kaalust. See tagab ruumiõhu usaldusväärse niisutamise ja kuivatamise. Tulemus: talveaia õhuniiskus on optimaalselt reguleeritud ega muuda klaase uduseks. Meeldiv kõrvalmõju: soojus salvestub ajutiselt kividesse ja lastakse vajadusel uuesti välja. See on eriti meeldiv talvel. Teame, et elamispind vajab meeldiva sisekliima jaoks “hingavaid seinu”. Talveaed ka.

Oleme veendunud, et puit on suurepärane materjal talveaedade ja terrassikatuste rajamiseks. Seetõttu kasutame alumiiniumi asemel Accoya puitu. Tootja annab garantii 50 aastat. Sama väärtuslik: kvaliteetne puit pärineb säästvast metsandusest. See tähendab, et teie Schennjesse talveaed on keskkonnasõbralik ja äärmiselt vastupidav!

Schennjesse talveaedade põhikonstruktsioon on valmistatud erinevatest kvaliteetsetest puidust. Katusekonstruktsiooniks oleme valmistanud erikvaliteetsed liimtalad, mis tagavad kõrgeima kandevõime väga õhukeste mõõtmete ja sõlmevabade pindadega, mis on saadaval vaid Schennjesse talveaedades. Hea soojustus, uuenduslik ventilatsioon ja töökindel päikesevari on olulised tegurid talveaedade rajamisel, et tagada mõnus kliima.

Kõikide külgelementide jaoks kasutame Accoya puitu. See eripuit avaldab muljet oma maksimaalse vastupidavuse, madalaima hooldusvajaduse ja veelgi paremate soojusomadustega. Accoya puidule annab tootja garantii vähemalt 50 aastat. See pärineb säästvast metsandusest, on töödeldud Euroopas ja pakub kindlust, et teie Schennjesse talveaed on eriti vastupidav.

Katusekatteks on kasutatud klaaspakette. Kõik klaasid on varustatud “sooja servaga”, eriti kvaliteetse servatihendiga, mis toetab veelgi paigaldatud klaaside väga häid isolatsiooniomadusi. Alternatiivina on saadaval kihtplastist paneelid. Küljeelementides ja ustes on kasutatud ainult klaaspakette (Ug väärtused 0,6 kuni 1,1), mis vastavad kõigile teie Schennjesse talveaia aastaringse kasutamise nõuetele.

 • DSC1967-1-1024x682
 • DSC1363-731x1024
 • 11-home-garden
 • Soe talveaed
 • 01_Schennjesse_Wintergaerten_Klima_Illustration_Feuchtigkeit_K2-1-2
 • 01_Schennjesse_Wintergaerten_Klima_Illustration_Feuchtigkeit_K2-1-3
 • DSC1416-1-1024x682